Київські землі.

Ми – це досвідчена команда кваліфікованих спеціалістів у сфері земельних відносин, які працюють у цьому напрямку протягом багатьох років. В склад входять лише сертифіковані інженери-землевпорядники та інші працівники, які за плечами мають величезний досвід практичної роботи. Ми знаємо про земельні відносини все, а тому пропонуємо нашим клієнтам максимально швидке та ефективне вирішення питань. Оформлення, переоформлення чи інші питання, які стосуються земельних ділянок, вирішуються на професійному та законному рівні. Також ми займаємось розробкою, формуванням, перевіркою та погодженням будь яких документів, що стосуються землеустрою в країні. 

Для того, щоб Вам було зручно з нами працювати ми організували та налагодили роботу по м. Києву та всім прилеглим районам: Києво-Святошинський, Макарівський, Обухівський, Васильківський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський. Наявність інформаційних ресурсів по цим районам є переконливим фактом нашої плідної праці у цьому напрямку.

  

 

Кожна послуга компанії може бути замовлена в режимі онлайн. Для цього ми створили спеціальну форму, де ви також маєте можливість завантажити власну документацію - фото або скановані копії документів. Відповідь про перевірку, розгляд чи передачу документів ви отримаєте максимально швидко. 

Якщо ви бажаєте стати одним із щасливих клієнтів компанії - слід просто звернутись до нас за телефонами, або заповнивши форму на сайті. 
Крім того, ви можете написати нам на електронну пошту: info@kievzem.com.ua

На сайті розроблена форма для зворотнього зв’язку, тому у вас є можливість завжди задати питання чи відправити відповідний пакет копій документів. Ми допоможемо оперативно визначити вартість послуг, терміни їх виконання а також зробимо все від нас залежне, щоб результатом ви залишились задоволені. 

Або відвідайте наш офіс за адресою:
м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 172