Київські землі.
Київські землі – об’єднання досвідчених сертифікованих інженерів-землевпорядників, які мають великий досвід роботи в сфері земельних відносин, та здатні оперативно вирішувати будь-які питання, що стосуються сфери земельних відносин, включаючи оформлення (переоформлення) прав на земельні ділянки, розробки та погодження будь-якої документації із землеустрою.

Для того, щоб Вам було зручно з нами працювати ми організували та налагодили роботу по м. Києву та всім прилеглим районам: Києво-Святошинський, Макарівський, Обухівський, Васильківський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський. Наявність інформаційних ресурсів по цим районам є переконливим фактом нашої плідної праці у цьому напрямку.

  

 Щоб Вам було зручно, ми створили форму замовлення в кожній з послуг на нашому сайті, в якій ви можете одразу завантажувати скан або фото копії ваших документів і оперативно отримати відповідь стосовно всіх питань що зможуть у Вас виникнути.

Для того щоб стати нашим кліентом та замовити послугу зверніться:
по телефону +38 (067) 693-33-15
напишіть нам на info@kievzem.com.ua
або просто заповніть форму зворотного зв’язку в якій одразу передбачена можливість завантаження необхідних документів, що будуть доставлені в нашу скриньку та будуть використанні лише для проведення попереднього аналізу робіт та визначення вартості надання послуг.


Або відвідайте наш офіс за адресою:
м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 172