Встановлення меж земельних ділянок
Встановлення меж земельних ділянок на місцевості – це перенесення межі земельної ділянки на місцевість згідно координат земельної ділянки з бази даних Державного земельного кадастру. 

Роботи по перенесенню в натуру (на місцевість) меж земельної ділянки та контурів ситуації (будинки, будівлі, комунікації і т.д.), покликані в першу чергу для того, щоб точно визначити місце знаходження як земельної ділянки так і об’єктів, що запроектовані на ній (будівлі, об’єкти інженерного забезпечення території тощо).
 
В результаті перенесення в натуру меж земельної ділянки та інших запроектованих контурів ситуації, організація виконавець повинна скласти АКТ прийомки-передачі межових знаків на зберігання.

Документи необхідні встановлення межі земельної ділянки:
  • копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку.
Термін виконання: сама процедура встановлення меж займає 15-30 хвилин, при умові, якщо встановлюються від 4 до 15точок межі ділянки, замовлення необхідно залишати за 1-2 дні до дати винесення межі.
 
Скористайтесь формою ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ, в якій одразу передбачена можливість завантаження необхідних документів, що будуть доставлені в нашу скриньку та будуть використанні лише для проведення попереднього аналізу робіт та визначення вартості надання послуг.