Приватизація землi
Приватизація землі — передача фізичним чи юридичним особам у приватну власність земельних ділянок з державної або комунальної власності.

Існує декілька порядків приватизації земельних ділянок, а саме:
  1. Приватизація земельної ділянки на якій розташовано житловий будинок право власності на який зареєстровано в установлено законом порядку;
  2. Приватизація земельної ділянки в усіх інших випадках.
Хоч ці процеси різняться між собою, але принцип один – розробка документації, присвоєння кадастрового номера, передача земельної ділянки у власність і державна реєстрація права власності на земельну ділянку.

Документи необхідні для приватизації земельної ділянки:
  • оригінал дозволу на розробку документації із землеустрою ділянки (у разі необхідності);
  • оригінал графічного матеріалу на якому зображено місце розташування земельної ділянки (у разі необхідності);
  • нотаріально посвідчена копія правовстановлюючих документів на нерухоме майно та матеріалів технічної інвентаризації (при їх наявності);
  • для фізичних осіб: копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • для юридичних осіб: засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника зацікавленої особи копії установчих документів, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Скористайтесь формою ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ, в якій одразу передбачена можливість завантаження необхідних документів, що будуть доставлені в нашу скриньку та будуть використанні лише для проведення попереднього аналізу робіт та визначення вартості надання послуг.