Присвоєння кадастрового номера
Кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальний, номер земельної ділянки, що присвоюється під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.

Земельні ділянки, право власності (користування), на які підтверджуються державним актом на право власності чи користування землею, і який виданий до 2002 року, потребують присвоєння кадастрового номера, тобто внесення до Державного земельного кадастру.
Кадастровий номер потрібен для ідентифікації земельної ділянки з метою здійснення будь-яких операцій з нею, тобто заключення договорів-купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в іпотеку, прийняття в спадщину, або введення в експлуатацію будівель і споруд, що на ній розміщені.

Документи необхідні для присвоєння кадастрового номера:
  • нотаріально посвідчена копія правовстановлюючого документу на земельну ділянку (державний акт, договір оренди тощо);
  • копії правовстановлюючих документів на нерухоме майно та матеріалів технічної інвентаризації (при їх наявності);
  • окремі райони вимагаю належним чином завірену копію документу на підставі якого було видано правовстановлюючий документ на земельну ділянку (рішення, договір купівлі-продажу, дарування, міни, тощо); 
  • для фізичних осіб: копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • для юридичних осіб: засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника зацікавленої особи копії установчих документів, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
В результаті успішного присвоєння кадастрового номера земельній ділянці ви отримаєте Витяг з Державного земельного кадастру, де зазначаються відомості про земельну ділянку включаючи кадастровий номер, її власника, наявні обмеження у її використанні, кадастровий план земельної ділянки, а ділянка повинна з’явитись на Публічній кадастровій карті України.

Важливо: всі державні акти на право власності, що видавались з 1991 року є діючими і по даний момент та заміни не потребують, достатньо просто присвоїти кадастровий номер земельні ділянці.

Термін виконання – 1-2 тижні.
 
Скористайтесь формою ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ, в якій одразу передбачена можливість завантаження необхідних документів, що будуть доставлені в нашу скриньку та будуть використанні лише для проведення попереднього аналізу робіт та визначення вартості надання послуг.