Витяг з державного земельного кадастру

Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК) – це документ, що підтверджує реєстрацію земельної ділянки в системі державного земельного кадастру, та одна з форм надання державним кадастровим реєстратором відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Витяг ДЗК відображає всю актуальну інформацію про земельну ділянку.

Витяг з ДЗК потрібен для:
  • укладання цивільно-правових угод (купівля-продаж, дарування, міна тощо)
  • отримання спадщини;
  • передачі земельної ділянки в іпотеку;
  • та інших випадках.
Сучасне законодавство, для вчинення певних дій із земельною ділянкою, вимагає від нас збору документів, що забезпечать правильність оформлення та подальшого використання земельної ділянки, одним із найголовніших документів в даному випадку є Витяг з ДЗК, що підтверджує реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі та буде відображати саму актуальну інформацію про неї, її фізичні характеристики (розміри, площа і т.д.) та правовий режим використання.

Документи необхідні для отримання Витягу з Державного земельного кадастру:
  • копія правовстановлюючого документу на земельну ділянку (державний акт, свідоцтво про реєстрацію права власності, витяг з державного реєстру прав на нерухоме майно і т.д.)
  • для фізичних осіб: копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • для юридичних осіб: засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника зацікавленої особи копії установчих документів, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Термін виконання – 1-3 дні. 

Скористайтесь формою ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ, в якій одразу передбачена можливість завантаження необхідних документів, що будуть доставлені в нашу скриньку та будуть використанні лише для проведення попереднього аналізу робіт та вартості надання послуг.

Зразки документів