Ринок землі
Осінню 2019 року ми запустили першу та єдину в Україні онлайн платформу ринку землі та нерухомості, що пов’язана з землею, а це будинки, дачі, комерційні та промислові об’єкти, водний та лісовий фонд.
 
Це земельно-інформаційний портал FEODAL.COM.UA

Кожна земельна ділянка чи інший об’єкт, що додається на нашу карту, автоматично прив’язаний до Державного земельного кадастру по кадастровому номеру земельної ділянки, та відображається на карті відповідно до координат ДЗК, таким чином ви маєте можливість перевірити відомості про об’єкт, детально з ним ознайомитись та проаналізувати.

Які ж особливості нашої карти:

  • Відображення шару кадастрового поділу земель ДЗК, та можливість перегляду даних про ділянки;
  • Різноманіття шарів підкладок карти, починаючи від OpenStreetMap, гугл карт та супутника закінчуючи іншими супутниками знімками Esri.
  • Рівень збільшення (зуму) карти більший ніж на кадастровій карті, а дані у нас відображаються одні і ті ж самі;
  • Можливість проводити точні та детальніші вимірювання відстаней та площ об’єктів
  • І звичайно ж у нас зібрані та постійно оновлюються дані про земельні ділянки, що продаються та здаються в оренду.
Дуже важливим є те, що у нас можна замовити перевірку ділянки перед купівлею, замовити витяги з ДЗК та оцінку, довідку з державного реєстру прав та перевірити ділянку по реєстру судових рішень.
 
Якщо ви продаєте земельну ділянку, додайте оголошення про її продаж на наш портал і його побачать тисячі зацікавлених відвідувачів, а якщо підбираєте собі варіант, завітайте та обирайте серед тисяч перевірених та існуючих пропозицій.
 
Спробуйте, буде цікаво! www.feodal.com.ua