Зменшення земельного податку
Отримали квитанцію від податковою з великою сумою на сплату земельного податку?

Мінімізація земельного податку, зменшення нормативної оцінки землі, виправлення відомостей в Державному земельному кадастрі.

Про податок на землю 

Відповідно до законодавства України власники земельних ділянок зобов’язані сплачувати земельний податок за належну їм земельну ділянку. Розмір земельного податку розраховується від нормативної грошової оцінки землі. Нормативна грошова оцінка землі проводиться на замовлення органу місцевого самоврядування, і на її основі розраховується земельний податок та орендна плата за землю.

Розраховує нормативну грошову оцінку місцевий орган Держгеокадастру, та надає цю інформацію в формі відповідного витягу. Витяг про нормативну грошову оцінку формується автоматично на основі відомостей про земельну ділянку, що містяться в Державному земельному кадастрі.

В залежності від того чи відповідає інформація про ділянку останнім законодавчим нормативам та класифікаторам і визначається величина оцінки землі.

Наприклад, дуже суттєво на розмір нормативної оцінки землі впливає наявність інформації про код цільового призначення земельної ділянки відповідно до Класифікатора видів цільових призначень земельної ділянки, у випадку, якщо цей код відсутній до розміру нормативної оцінки застосовується підвищувальний коефіцієнт 3, тобто помножується на 3.

Несплата земельного податку тягне за собою нарахування пені та накладання штрафних санкцій.

Як зменшити податок на землю?

Ми проаналізуємо дані про вашу ділянку, надамо безкоштовну фахову консультацію з приводу зменшення розміру нормативної грошової оцінки землі, а відповідно, як наслідок і зменшення розміру земельного податку.

В залежності від категорії землі, цільового призначення та місця розташування земельної ділянки вдається зменшити оцінку на 60-95% від початкової вартості.

Всі клопоти з кадастром та поданням документів ми беремо на себе та проводимо роботи в стислі терміни.

Оновлені відомості про оцінку ділянки можна буде перевірити через Публічну кадастрову карту України.

З впевненістю можемо стверджувати, що ми повністю законним шляхом зменшимо витрати на земельний податок.

Детальніше можна проконсультуватись за телефоном: 067693 33 15.
Отримали незвичайно велику оцінку землі - ми допоможемо!